Tags » Home

Fatekeqesi apo Fat ne San Francisko.

Ne San Francisko nje shtetas Amerikan u rrezua nga kati i 11 dhe ra mbi nje automjete i cili ishte ne levizje.Te gjithe te pranishmit qe e pane ngjarjen u shokuan kur pane njeriun i cili ra mbi automjete. 20 more words

Lajmet E Fundit

Protesta e PD-së: Berisha flet për 40 mijë njerëz ne mesin e tyre eshte vrejtur duke protestuar edhe Fazliql

Simpatizantët e Partisë Demokratike mbushën sot Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në mbështetje të protestës së thirrur nga opozita. Kryetari i saj, Lulzim Basha siguroi se nuk do mposhten derisa qeveria të plotësojë kushtet e kontratës, që sipas PD-së ajo ka nënshkruar. 533 more words

Lajmet E Fundit

Balls!

2014, I have unanimously decided, sucks balls. I thought when I lost my dad in 2009, that was the worst year. No. This one has it beat by miles.

352 more words
Life