Tags » Showbiz

Irina shfaqet topless pas ndarjes me Ronaldon

KURIOZITET-Pas ndarjes me futbollistin Cristiano Ronaldo, modelja ruse,  Irina Shayk  është në qendër të vemendjes.

Irina nuk ka dhënë asnjë koment dhe gjithçka ka preferuar ta kalojë në heshtje në lidhje me ndarjen e saj nga CR7. 61 more words

ShowBiz

Top 100 Things To Look Forward To In 2015

There’s a lot on the way in entertainment….music, movies, television etc. in 2015.

Here’s a few of the people, places and things:

1-STAR WARS: THE FORCE AWAKENS… 602 more words

TV