Tags » Tek

Aheng tek LSI, Krushqi mes ministrash

Vajza e ministrit Edmond Haxhinasto, Eliza dhe djali i ministrit Nasip Naço, Franko, janë fejuar para pak ditësh.

Fëmijët e dy ministrave dhe njëkohësisht deputetëve të LSI kishin kohë që frekuentoheshin dhe tani duket se kanë vendosur të zyrtarizojnë gjithçka. 47 more words

Vendi

Çani: Rama rikthehet tek Noeli, hëngri grosh dhe turshi pafund

Gazetari Arjan Çani gjatë emisionit “Zonë e Lirë” bëri me dije se kryeministri Rama ditën e enjte është rikthyer tek bati “Noel” i gjendur tek pedonalja përballë “Kinema Millenium:. 110 more words

:

Lame nis fushatën/ I lutet Ramës për Tiranën tek "Shekulli" !

Deklarata e Artan Lames në Top Story se do të kishte pranuar të kandidonte për bashkinë e Tiranës sepse “i hanë duart për punë”, nuk ka qenë e rastësishme. 517 more words

Aktualitet

Peruses fave Lego Bill Gates 'dari 2014 akan mengejutkan Anda

Dalam fitur kecil yang menyenangkan dari penulis Microsoft Bill Gates, taipan teknologi dan membahas kemanusiaan buku yang paling dicintai dia meneliti dalam waktu yang tidak begitu jauh. 328 more words

Tek

Sony Pictures hack: seluruh cerita

Ini telah menjadi tahun yang menyedihkan bagi perusahaan besar di AS: Target, Home Depot, JPMorgan dan yang paling akhir-akhir, Sony Pictures telah semua yang diperlukan untuk mengelola istirahat keamanan disetujui selama beberapa bulan terakhir. 860 more words

Tek

ios 8.2 beta 2 saat ini dapat diakses untuk insinyur

Apple terkejut kita dengan ios 8.1.2 belum teruji Upgrade kemarin, namun awal hari ini Cupertino menurun sesuatu lagi energi dengan beta kedatangan kedua ios 8.2 yang membawa Watchkit ke iphone. 78 more words

Tek

Instagram memuji 300 juta nasabah, yang lebih dari Twitter

Jelas ada lebih dari 300 juta orang di Instagram – dan mereka benar-benar menyampaikan foto-foto: untuk lagu 70 juta stills dan fitur konsisten. Jumlah klien menempatkan itu di atas Twitter, meskipun fakta bahwa masih cara panjang di belakang nomor memanfaatkan Facebook – yang, baik, mengklaim Instagram. 112 more words

Tek