Tags » E124

==$== Eliminator Lighting E-124 Black Lights

2013 Deals for Eliminator Lighting E-124 Black Lights. This is just a neat Eliminator Lighting E-124 Black Lights is excellent. It is a very good product. 1,051 more words

Best Sellers

Anglezët pa fjalë pas makthit të radhës

Eliminimi nga seria e 11-metërshave është kthyer në makthin më të madh të përfaqësueses angleze, e cila gabon thuajse gjithmonë nga pika e bardhë.

Read More: 9 more words

Aktualitet

Penalltia e Pirlos mahnit të gjithë (video)

Andrea Pirlo ka fituar elozhet e shtypit ndërkombëtar dhe admiruesve të futbollit për lojën e tij në ndeshjen e Italisë kundër Anglisë. Po mesfushori italian ka rënë në sy sidomos me gjuajtjen e penalltisë në stilin “Panenka”, me një qetësi të admirueshme ndonëse ekipi i tij në ato momente ishte në disavantazh në gjuajtjet nga pika e bardhë. 194 more words

Futboll

Penalltitë çojnë Italinë në gjysmëfinale

Italia është gjysmëfinalistja e katërt e Euro 2012, pasi ka arritur të kalojë Anglinë falë gjuajtjeve të penalltive dhe të sigurojë një përballje gjigantësh me Gjermaninë.  69 more words

Aktualitet

7 mënyra për të bërë interesante ndeshjet e Spanjës

Katër vite ‘tiki-taka’ duket se kanë filluar të mërzitin njerëzit, të cilët duan të shohin pak rivalitet përballë armatës së pandalshme spanjolle. “Yahoo! Sports”, pas fitores 2-0 të Spanjës ndaj Francës në Euro 2012, ka publikuar 7 ide humoristike për të ndalur këtë dominim të këtij brez të artë të futbollit botëror, kuptohet që realiteti i ka lënë shumë vend imagjinatës… Qafore elektrike – Meqenëse vendosja e limitit kohor për ndërtimin e një aksioni si në basketboll mund të mos funksionojë, propozohet që çdo lojtari të Spanjës t’i vendoset në qafë një qafore elektrike. 50 more words

Sport

Kapelo: Nuk jam “spiun” i Italisë!

Fabio Kapelo është inatosur me të gjithë ata që kanë deklaruar se ai po ndihmon Italinë të përgatitë ndeshjen çerekfinale të Euro 2012 kundër Anglisë. Djali i tij, Pierfilipo, ka treguar se tekniku është i pavendosur mes cilës skuadër duhet të mbështetë në këtë ndeshje. 9 more words

Sport

Angli-Itali, mendimet e ekspertëve

Ndeshja mes Anglisë dhe Italisë në çerekfinalet Euro 2012 shihet se sfida më e ekuilibruar e këtij edicioni, ku asnjëra prej skuadrave nuk ka avantazh ndaj tjetrës. 39 more words

Futboll