Tags » Rinia

Dy rrotaku, sekreti i rinisë së përhershme!

Të pedalosh është një ndër ushtrimet më të mira fizike! Ne të rinjve na bën të ndihemi gati fëmijë kur luajmë mes trafikut, ndërkohë që ruajmë dhe kokën, ndërsa të moshuarit i bën të ndihëen sërish më të rinj. 163 more words

Ecovolis

Another Amazing Trip!

You can never have too much gopro-slowmo. Fo-sho?

Travel

Port of Rinia Island (Cyclades)

RENIA (RNK), Small Island
Other Names: RENIS (Ancient), ORTYGIA (Homeric)

Longitude: 25° 14′ 15″ E
Latitude:    37° 24′ 57″ N

Postal Code: 84100
Tel: +30 22890… 9 more words

Greece

Te rinjte gjilanas ngrisin kapacitetet e tyre menaxhuese

Autore: Manushaqe Latifi

Qendra Kosovare per Bashkepunim Nderkombetar eshte ajo e cila implementon projektin e financuar nga Ministria per Kulture,Rini dhe Sport per trajnimin e te rinjeve qe ata t’i rrisin aftesite e tyre menaxhuese. 123 more words

Aktivizmi

Rinia - Besmi - Ardhmëria

Vendosja e besimit si një element lidhës mes rinisë dhe të ardhmes, në pamje të parë nuk të thotë gjë, të duket si diçka e vendosur në vendin e gabuar. 924 more words

Shkrime Publicistike