Tags » Rita Ora

Rita Ora në Prishtinë (Video dhe Foto Exclusive)


Këngëtarja nga Kosova Rita Ora, ka qëndruar në Kosovë. Ajo mbrëmë festoi me familjarët, miqtë dhe të ftuar të tjerë, në një dasmë me tradita shqiptare.Çifti që u martua, nga ana e djalit, janë familjarisht miq me familjen e ngushtë të Ritës. 8 more words

News

Cheryl plays down those Louis Walsh X Factor rumours!

Cheryl Fernandez-Versini has played down the rumours that Louis Walsh could be returning to the show.

The X Factor judge told The Mirror: “I read about the rumours that Louis is coming back. 209 more words

Must See

This Prada dress is EVERYWHERE - literally!

Pick up any fashion magazine today and there is something you are almost guaranteed to see. It’s not the gorgeous new Chanel and Louis Vuitton campaigns, it’s a dress – THE dress. 97 more words

Gigi Hadid

5 GUILTY PLEASURE SONGS

You know those songs that you hear on the radio or on TV or wherever and you want to hate them but you can’t? Yeah… I know them too. 74 more words

Blog

Watch Rita Ora Perform “Body On Me” On ‘The Ellen Show’

Rita Ora has been working hard to promote her newest single “Body On Me,” and she’s hit up another television show to perform it.

Taking to  86 more words

National