Tags » Showbiz

News, Sports & Some Showbiz Calendar

NEWS, SPORTS & SHOWBIZ CALENDAR

Various stuff in news, sports and showbiz (plus several notable holidays etc) that will possibly have the media buzzing. A life planner of sorts for other ideas, brainstorming etc. 733 more words

#Showbiz

Various Stuff

Oscars could have been great, but they’re not. The Academy Awards go on WAY TOO LONG (as they do EVERY year). Neil Patrick Harris was somewhere in the middle, but not outstanding. 107 more words

Life

Irina shfaqet topless pas ndarjes me Ronaldon

KURIOZITET-Pas ndarjes me futbollistin Cristiano Ronaldo, modelja ruse,  Irina Shayk  është në qendër të vemendjes.

Irina nuk ka dhënë asnjë koment dhe gjithçka ka preferuar ta kalojë në heshtje në lidhje me ndarjen e saj nga CR7. 61 more words

ShowBiz