Tags » Te Fundit

Plas keq në komisionin e Intregrimit/“Dëgjo këtu ti pederast m*ti!”-VIDEO

Mbledhja e komisionit të Integrimit Evropian ka degjeneruar në fyerje dhe përdorim të fjalorit banal.

Teksa kryetarja e Komisionit Rudina Hajdari, thërret emrat e deputetëve të pranishëm në mbledhje, dëgjohet zëri i dikujt, që flet me mikrofonin ndezur, duke thënë “ 203 more words

Te Fundit

Horoskopi/ e marte 22 shtator

Dashi

Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në debat e madje të ashpër me ju? Pa marrë parasysh se cila është përgjigjja, këshilloheni që të shmangni të gjitha llojet e konfrontimeve, veçanërisht në fundjavë. 422 more words

Horoskopi

SERIAL/ DIELLI I DIMRIT 2

Cast : Şükrü Özyıldız, Aslı Enver, Başak Parlak, Gamze Süner Atay,

View this post on Instagram

A post shared by FILM, SERIALE, INFOMAGAZIN (@arte_cinema.igtv) on Sep 21, 2020 at 1:54pm PDT…

41 more words
Film IGTV

“E di që nëse i thua presidentit, ai do të më shkarkojë”, zbulohet biseda e bujshme e Mesit me ish-trajnerin e Barcelonës

Një deklaratë e dhënë së fundmi nga ish-drejtori sportiv i Bareclonës, Andoni Zubizareta, ka nisur menjëherë të bëjë bujë.

Për “El Pais” ai është shprehur se ish-trajneri i Barcelonës, Tata Martino e dinte që mund të shkarkohej nga Mesi dhe për këtë arsye i lutej atij që të mos e kërkonte diçka të tillë te presidenca. 70 more words

Sport

“A jeni të çmendur?”, Klop i kthehet stafit të tij pas kartonit të kuq të Çelsit

Jurgen Klop nuk ishte i lumtur me stafin e skuadrës së tij, pasi ato duartrokitën kur Kristensen i Çelsit doli nga loja me karton të kuq në përballjen ndaj Liverpulit. 70 more words

Sport

Horoskopi, e hene 21 shtator

Dashi

Ditë rutinë kjo e nesërmja për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do mbani situatën nën kontroll. 346 more words

Horoskopi