Tags » [.v'V <'`

Pacolli: Grupin e të dorëhequrve në VV e bashkon kërkesa kundër Kurtit kryetar

Deputetja e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli, ka thënë se grupi i të dorëhequrve nga kjo parti bashkohet vetëm rreth kërkesës së ish-sekretarit organizativ të partisë, Dardan Molliqaj, që deputeti Albin Kurti të mos kandidojë për kryetar të VV-së.

315 more words
News

Helping The Elves ☺

Christmas is almost here and I’m giving the Christmas Elves a hand. They’re backed up and I don’t want anyone to go without a Christmas. Why not help them since they helped me find these awesome Jingle Leggings at Sn@tch. 98 more words

Cherry's Style

Zgjedhjet në Kosovë, VV-ja merr Prishtinën e Prizrenin

Lëvizja ‘Vetëvendosje’ shënoi fitore të rëndësishme në Prishtinë dhe Prizen, duke marrë dy qytetet më të mëdha të Kosovës, pas numërimit të votave me kusht dhe atyre me postë. 163 more words

Lajme

Lotto's back with "VV"

On 23 November 2017 Instant Classic will release a brand new album from Lotto. Entitled “VV”, it consists of 5 instrumental tracks exploring the outer regions of trance-based music. 578 more words

Inte positiv

I fall någ0n slutar läsa halvvägs så vill Jag redan här säga att det är mina tankar och reflektioner. Inte något Jag vi ll t vinga p å någon annan-.. 454 more words

Okategoriserade

TIN MỖ ĐI, SỚM MUỘN GÌ BẠN CŨNG SẼ CẠN SẠCH PIN THÔI!

6:44 PM 8/10/17

(ảnh không liên quan gì đâu,chỉ tự dưng muốn chèn nó vô)

Lúc bạn đang đọc đến dòng này hãy thử nhìn xem điện thoại của bạn còn bao nhiêu phần trăm pin? 292 more words

Vặt Vãnh

Pas tensioneve në seancë Policia Speciale rrethon objektin e Gjykatës

Policia Speciale ka shtuar sigurinë brenda dhe jashtë objektit të Gjykatës Themelore ku u shpallën fajtorë katër aktivistët e VV-së për sulmin ndaj Kuvendit. Ata u dënuan në total me 21 vjet e 6 muaj burg. 55 more words

News